Nasza strona korzysta z ciasteczek (eng. cookies). Dowiedz się więcej - jak działają i do czego służą. Rozumiem i akceptuję!

Informacje o Firmie

Profil Firmy

Nasz salon i siedziba...Nasz salon i siedziba...Od ponad 30 lat produkujemy niepowtarzalne meble stylowe i nowoczesne. Jesteśmy także jednym z większych polskich importerów oryginalnych mebli włoskich renomowanych marek.

W naszej ofercie znajdą Państwo również akcesoria wyposażenia wnętrz takie jak lustra, lampy, wazony, obrazy, zegary oraz elementy dekoracyjne: zasłony — tkaniny, firany, poduszki itp..

Meble to nasza specjalność

Od samego początku Limex specjalizuje się w wysokiej jakości meblach klasycznych, nie zaniedbując jednocześnie tych klientów, którzy poszukują prostych, funkcjonalnych mebli o stylistyce nowoczesnej. Ta cecha naszej Firmy sprawia, że jesteśmy w stanie umeblować dosłownie każde wnętrze zadowalając potrzeby każdego klienta.

Biuro naszego salonu meblowegoBiuro naszego salonu meblowegoBiuro naszego salonu meblowegoBiuro naszego salonu meblowegoBiuro naszego salonu meblowegoBiuro naszego salonu meblowego

W Limex nie ograniczamy się jedynie do proponowania zestawów złożonych z gotowych mebli — realizujemy także meble według własnej wizji, we współpracy z klientem lub na podstawie powierzonych nam projektów. Służymy fachowym doradztwem w doborze mebli oraz kompleksową aranżacją wnętrz — posiadamy własne biuro projektowe.

Nasz salonNasz salonNasz salonNasz salonNasz salonNasz salon

Stylowe Meble Ekskluzywne

O firmie

Firma godna zaufania - Certyfikat

Certyfikat - Firma godna zaufania